Замовити пасажирські перевезення з Києва

Пасажирські перевезення Україною та Європою двоповерховими автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122.

Замовлення за тел.:         +38 097 009 03 04       + Viber

Автобуси, які ми пропонуємо замовникам, відповідають вимогам та стандартам міжнародних пасажирських перевезень, обладнані усім необхідним для безпечної (в т.ч. "гірські гальма") та комфортної подорожі на будь-яку відстань за будь-якої погоди та пори року.

Зручні сидіння з регулюванням нахилу спинки, великі панорамні вікна, системи кондиціонування з індивідуальними блоками управління та аудіо-відео сервісу зроблять вашу подорож комфортною та легкою, а поїздку цікавою та незабутньою.

Автобуси застраховані, регулярно проходять щопіврічний технічний огляд, обслуговуються досвідченими механіками у спеціалізованих СТО та майстернях. Кожен виїзд здійснюється після перевірки технічного стану автобуса уповноваженим механіком з поміткою в Дорожному листі.

За кермом водії-професіонали, які мають міжнародні водійські сертифікати та страховки, великий досвід керування двоповерховими автобусами, знають дороги та об'єкти вздовж доріг України та Європи. Перед кожним виїздом проходять медогляд з поміткою про це в Дорожному листі.

На час здійснення поїздки всі пасажири застраховані. На початку кожної поїздки пасажири отримують інструктаж по техніці безпеки та правилах поведінки в дорозі, правилах користування інфраструктурою автобуса.

Всі наші партнери-перевізники офіційно зареєстровані як субєкти підприємницької діяльності, мають ліцензії на право "надання послуг з перевезення пасажирів при внутрішніх та міжнародних перевезеннях пасажирів автобусами", сплачують податки до державного бюджету, надають замовнику повний пакет бухгалтерських документів щодо поїздки.

Віртуальний огляд автобусів можна здійснити в розділі сайту "Автобуси", правила проїзду, страхування пасажирів".

За потреби, наші іноземні партнери-перевізники нададуть вам послуги по внутрішніх перевезеннях пасажирів автобусами в Польщі, Чехії, Угорщині, Словаччині, Хорватії, Італії, Литві, Латвії, Естонії, Швеції, Болгарії, Румунії, Греції, Турції, Грузії, Білорусії, Молдові.

У сучасному ритмі життя дуже важливо, щоб транспорт відповідав основним вимогам: був надійним, швидким та комфортним. Крім того, у багатьох людей час від часу виникає необхідність щодо оренди транспорту - для відпочинку на вікенд або поїздки у відпустку, ділового турне, робочої поїздки, екскурсії для дітей, корпоративного свята в іншому місті - приводів може бути набагато більше.

Основні вимоги, які висувають замовники до орендованого транспорту:

  • оперативність оренди;
  • доступність ціни;
  • хороший технічний стан;
  • професіоналізм водія.

Усі ці вимоги виконується у випадку оренди автобуса в нашій компанії. Ми пропонуємо для рейсів як по Україні, так і по країнах Європи комфортабельні сучасні автобуси Неоплан-122. Наші фахівці підберуть найоптимальніший маршрут за місцем вашого прямування та нададуть першокласного досвідченого водія.

Високий рівень комфорту нашого транспорту, а також професіоналізм водіїв зроблять будь-яку поїздку, навіть на дуже далеку відстань, швидкоплинною й приємною. Кожен пасажир зможе в дорозі розслабитися та відпочити.

Оренда автобуса з водієм дозволяє вносити до екскурсійних маршрутів будь-які корективи, а також самостійно або з нашою допомогою розробляти власні сценарії поїздок: позначати зупинки, екскурсії, час на перекуси тощо.

З нашою компанією автобусних перевезень в Києві ваша поїздка стане незабутньою!

Пропонуємо перевезення з Києва в автобусах Neoplan-122

Пасажирське перевезення з Києва в різних напрямках відбувається регулярно. Усе технічне оснащення транспорту - у відмінному стані, салони обладнані комфортними кріслами з кондиціонером.

На нашому сайті є розклад на рейси в Європу та поїздки по всіх областях України. Крім купівлі квитка онлайн на існуючі рейси від нашої компанії, можна орендувати автобус з водієм за необхідним маршрутом для групи людей. Для цього необхідно зв'язатися з нами - заповнити форму або зателефонувати за вказаними телефонами.

Оренда автобусів з водієм у Києві за доступною ціною

Організувати оперативне комфортне перевезення в Києві та інших великих містах не так просто, тому замовлення оренди автобуса з водієм необхідно планувати заздалегідь. У такому разі вдасться уникнути різних прикрих непорозумінь та «накладок». Адже транспортний засіб напередодні поїздки необхідно відповідно підготувати - провести технічний огляд, а також санітарно-гігієнічне обслуговування.

Автобусні перевезення на замовлення: переваги

При оренді автобуса ціна має значення, але не менш важливо знати про безпеку поїздки. Фактори спокою пасажирів - це високий рівень професіоналізму водія, справний транспорт та страхування.

Якщо перевізник гарантує якісне здійснення пасажирських перевезень з Києва не лише по країні, але й за її межами - це свідчення авторитетності компанії, її професіоналізму та високого рівня послуг.

Переваги замовлення автобуса в Києві від компанії АВТОБУС:

  1. Безпека. Оренда автобуса з водієм в Києві від компанії з відмінною репутацією та великим досвідом гарантує безпеку пасажирів.
  2. Організованість. Замовити автобус з водієм онлайн означає вказати точний час та місце - як відправлення, так і прибуття, і в результаті отримати ці послуги.
  3. Комфортабельність. Наш транспорт обладнаний усім необхідним для зручності та комфорту пасажирів.
  4. Економія коштів. Автобус в оренду в нашій компанії не дорожчий, ніж у конкурентів, а в деяких випадках дешевший середньої вартості.

Наша компанія - перевізник з відмінною репутацією, тому для своїх замовників ми робимо все можливе, щоб автобус в Києві було надано своєчасно, справним та чистим, з професійним ввічливим водієм.

 

"Ні гвіздка ні жезла!".   Всім подорожуючим щасливої дороги!