Як купити квиток на автобус онлайн

Ознайомтесь з типовими схемами розміщення пасажирських місць у задіяних нами двоповерхових автобусах НЕОПЛАН-122.

 

Розміщення та нумерація місць на 1 поверсі автобуса
Розміщення та нумерація місць на 2 поверсі автобуса
 
 

 

На Головній сторінці сайту знайдіть потрібний Вам маршрут виїзду автобуса в потрібну пору року (наприклад: Літо 2021 Проїзд до моря нашими автобусами)  та увійдіть в сервіс

і оберіть нарямок. Ознайомтесь з ціною проїзду, датами виїздів, годинами виїзду і прибуття, місцем посадки і висадки пасажирів, маршрутом та графіком руху автобуса. Далі знову увійдіть в онлайн-сервіс продажу автобусних квитків, оберіть дату виїзду, покроково заповніть вказані в онлайн-сервісі поля і здійсніть купівлю необхідної Вам кількості місць.

 

Якщо Ви досконало знайомі з онлайн купівлею квитків: з Головної сторінки сайту увійдіть відразу в онлайн-сервіс, натиснувши обраний напрямок, наприклад

 • Київ - Затока

де теж вказані дати виїздів, ціна проїзду, години виїзду і прибуття, місця посадки і висадки пасажирів та здійсніть купівлю необхідної Вам кількості місць.

 

Вказуйте діючий та вірно написаний Email. Відразу після здійснення оплати на вказаний Вами Email надійде Ваш квиток в електронному вигляді, в т.ч. для друку. Не використовуйте скриньки @mail.ru, @yandex.ru, @list.ru та подібні. Також надходження квитка перевіряйте у СПАМ.

 

При посадці в автобус пред’явіть квиток з екрану смартфона або в роздрукованому вигляді.

 

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.
 

 Як повернути квиток

 

До відома пасажирів:

В туристичних 2-поверхових автобусах класу НЕОПЛАН-122 немає кращих або гірших місць. Однаково комфортно пасажири почуваються що на 1-му, що на 2-му поверхах, як в передній частині, в середині, так і в задній частині салону.

Доцільно ознайомитись з правилами проїзду в наших автобусах та правилами перевезення пасажирів автомобільним пасажирським транспортом наведеними в розділі сайту «автобуси, правила проїзду, страхування пасажирів».

У випадку спізнення або неявки на виїзд сплачені за квитки гроші не повертаються. Завчасний виїзд до місця посадки в автобус убезпечує від спізнення.

Запрошуємо Вас власноруч зайти на нашу ОНЛАЙН-платформу продажу автобусних квитків, купити квиток на будь-який із напрямків виїздів наших автобусів, здійснити поїздку та особисто переконатись у якості наших послуг.

 

Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:      +38 097 009 03 04   

 

Для зручності пасажирів нами створена онлайн-платформа дистанційного продажу автобусних квитків на виїзди наших автобусів за різними напрямками

Дистанційно купити квиток та миттєво отримати його на власну електронну адресу – тенденція сучасного життя. До ваших послуг сучасна ОНЛАЙН-платформа продажу автобусних квитків на проїзд нашими автобусами до морських курортів Затока, Залізний Порт, Коблево, гірськолижних курортів Буковель та Драгобрат, міст Львів, Ужгород ін.,  з м. Київ та у зворотному напрямку.

Ми створили зручну систему пошуку, щоб відвідувачам сайту було нескладно знайти відповідний рейс. У ній відображаються маршрути, розклад виїздів, ціни на квитки, графіки руху, тривалість поїздок, інформація про перевізника та автобусний парк. За допомогою нашої ОНЛАЙН-платформи продажу автобусних квитків ви можете не виходячи з дому чи офісу, будь-звідки, придбати квитки на потрібні вам дати виїзду до вподобаного місця призначення.

Використовуючи нашу ОНЛАЙН-платформу ви заощадите свої час та гроші, а придбання квитка буде необтяжливим та швидким.

Перерахуємо плюси покупки квитка онлайн із Києва / в Київ:

 1. Відсутність черг та кас.
 2. Пошук квитків на сайті цілодобово, сім днів в неділю.
 3. Наявність на сайті повної інформації щодо кожного маршруту.
 4. Можливість, до купівлі квитків та здійснення виїзду, оглянути задіяні в перевезенні автобуси у фотогалереї.
 5. Легке та зрозуміле покрокове заповнення полів онлайн-сервісу.
 6. Можливість самостійно вибрати посадкові місця.
 7. Зручність та швидкість купівлі.
 8. Безпека оплати.
 9. Миттєве отримання квитка на вказану електронну адресу.
 10. Великий перелік напрямків.
 11. Доступ до відгуків пасажирів.
 12. Доступ до відповідей на часті запитання від пасажирів.
 13. Швидке неускладнене повернення квитків.
 14. Можливість отримати консультацію за вказаним номером телефону.
 15. Економія сил, часу та грошей.

Оплату можна проводити за допомогою банківських карток Mastercard та Visa. Після оплати квиток буде відправлений на e-mail, вказаний покупцем.

У вартість кожного квитка, навіть дитячого, входить також 1 місце багажу, максимальний розмір якого: 60х50х40 см і вагою до 25 кг, а також, при виїздах на гірськолижні курорти - 1 комплект спорядження.

Як ми працюємо: знижки на зворотні квитки та СМС інформування

За оплати двох та більше посадкових місць компанія надає знижку 10% на 2 та більше посадкових місця у зворотному напрямку.

В день виїзду не пізніше, ніж за 6-ть годин до виїзду, на мобільний телефон, вказаний при купівлі квитка, надійде смс з нагадуванням про виїзд  з позначенням дати, години виїзду, місця посадки, номеру та кольору автобуса.

Якщо необхідно змінити дату виїзду до Києва або з Києва, необхідно купити квиток онлайн на потрібну дату, а попередній квиток повернути, згідно з умовами повернення, зазначеними в інструкції на нашому сайті.

Якщо немає можливості забронювати квитки онлайн, можна зателефонувати за вказаними в розділі «Контакти» телефонами, і консультант компанії вирішить цю проблему.

Автобуси Неоплан-122 за своїми характеристиками відповідають найвищим стандартам міжнародних перевезень. У розділі сайту "автобуси, правила проїзду, страхування пасажирів" надані фотографії наших автобусів, їх функціональне стаціонарне та привнесене начиння а також схематичні малюнки типового розміщення місць в салонах двоповерхових автобусів.

Завдяки постійному догляду наші автобуси знаходяться у надійному технічному стані, всі системи та агрегати справні, зокрема обігрів чи охолодження салонів працює в режимі «клімат-контролю», гірські гальма справні. Автобуси обладнані усім необхідним, щоб поїздки були комфортними та безпечними - за будь-якої погоди, у будь-який сезон, незалежно від віддаленості пункту прибуття. Щопівроку автобуси проходять обов’язковий технічний огляд на спеціалізованих СТО. Салони чисті, не прокурені, сидіння не забруднені, спинки сидінь та підлокітники – справні. Відповідно, якість послуг перевезення – найвища.

Купити квитки на автобус онлайн за доступною ціною

Ціна на наші квитки для проїзду з Києва / в Київ - середня по Україні, а порівняно з багатьма перевізниками - навіть нижча.

Придбання квитків на автобус займає не більше 10-и хвилин, при цьому умови співпраці завжди взаємовигідні. Якщо виникають будь-які труднощі з купівлею квитків - телефонуйте за вказаними номерами телефонів, і ми відразу відгукнемося.

Купуйте онлайн квитки на автобус від нашої компанії у потрібному вам напрямку - і ми довеземо вас безпечно, швидко, недорого та з комфортом!