Як купити квиток на автобус онлайн

Ознайомтесь, будь ласка, з правилами проїзду в розділі сайту «автобуси, правила проїзду, страхування пасажирів» та типовими схемами розміщення пасажирських місць у задіяних нами двоповерхових автобусах НЕОПЛАН-122.

 

Розміщення та нумерація місць на 1-му поверсі автобуса
Розміщення та нумерація місць на 2-му поверсі автобуса
 
 

 

  На Головній сторінці сайту у потрібному Вам напрямку виїзду автобуса зайдіть в сервіс

та ознайомтесь з ціною проїзду, датами виїздів, годинами виїзду і прибуття, місцем посадки і висадки пасажирів, маршрутом та графіком руху автобуса та покроково заповніть вказані поля і здійсніть купівлю необхідної Вам кількості місць.

 

  Вказуйте дійсний Email. Відразу після здійснення оплати на вказаний Вами Email надійде Ваш квиток в електронному вигляді, в т.ч. для друку. Не використовуйте скриньки @mail.ru, @yandex.ru, @list.ru та подібні. Також надходження квитка перевіряйте у СПАМ.

 

  При посадці в автобус пред’явіть квиток з екрану смартфона або в роздрукованому вигляді.

 

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі Вами 2 та більше місць в зворотньому напрямку.
 

 Як повернути квиток

 

До відома пасажирів:

  В туристичних 2-поверхових автобусах класу НЕОПЛАН-122 немає кращих або гірших місць. Однаково комфортно пасажири почуваються що на 1-му, що на 2-му поверхах, як в передній частині, в середині, так і в задній частині салону.

 

Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:    097 009 03 04   

Ми розробили зручну систему пошуку, щоб відвідувачам сайту було нескладно знайти відповідний рейс. У ній відображається ціна на квиток, маршрут, тривалість поїздки, інформація про перевізника, розклад виїздів.

Перерахуємо плюси покупки квитка онлайн із Києва:

 1. Відсутність черг та кас.
 2. Легкий пошук квитків на сайті в будь-який час.
 3. Великий перелік напрямків.
 4. Рейтинг перевізників або рейсів за відгуками пасажирів.
 5. Безпека оплати.
 6. Зручність та швидкість купівлі.
 7. Економія часу і грошей.
 8. Можливість швидкого повернення квитків.

У нас можна купити квитки онлайн із виїздом з Києва в різних напрямках: у Затоку, Залізний Порт, Одесу, Львів, Буковель, Ясиню, Ужгород тощо. Завдяки можливості забронювати квиток на автобус онлайн вам не потрібно їхати до квиткової каси та стояти в черзі , весь процес купівлі можна здійснити вдома, не встаючи з дивану. Таким чином ви заощадите час та гроші, а замовлення квитка буде швидким і приємним.

Онлайн резервування квитків на нашому сайті

Як купувати та бронювати квитки на автобус:

 • застосуйте форму пошуку;
 • знайдіть підходящий для вас рейс;
 • забронюйте квиток онлайн;
 • заповніть контактні дані, число пасажирів;
 • здійсніть оплату;
 • роздрукуйте квиток.

Оплату можна проводити за допомогою банківських карток Mastercard та Visa. Потім, після оплати, в особистому кабінеті користувача з'явиться автобусний ваучер. Другий його варіант буде відправлений на e-mail, вказаний замовником.

У вартість кожного квитка, навіть дитячого, входить також 1 місце багажу, максимальний розмір якого: 60х50х40 см і вагою до 25 кг, а також, при виїздах на гірськолижні курорти - 1 комплект спорядження.

Як ми працюємо: замовлення квитків

За оплати двох та більше посадочних місць компанія надає знижку 10% на 2 та більше квитків у зворотному напрямку.

Після замовлення квитка на автобус у проміжку часу від 24-х до 12-и годин до виїзду, на мобільний телефон, указаний в заявці, прийде смс з позначенням дати, часу виїзду, номеру та кольору автобуса, а також місця посадки.

У разі запізнення чи неявки до автобуса у зазначений час відправлення, гроші за квитки не повертаються.

Якщо необхідно змінити дату виїзду до Києва або з Києва, необхідно купити квиток онлайн на потрібну дату, а попередній квиток повернути, згідно з умовами повернення, зазначеними в інструкції на нашому сайті.

Якщо немає можливості забронювати квитки онлайн, можна зателефонувати за вказаними в розділі «Контакти» телефонами, і консультант компанії вирішить цю проблему.

Автобуси нашої компанії постійно підтримуються у відмінному технічному стані, усі їхні агрегати та системи - справно функціонують, охолодження та обігрів працюють в режимі «клімат-контролю». Регулярно, раз на півроку, проводяться технічні огляди усіх автобусів на спеціалізованих СТО.

Купити квитки на автобус онлайн за доступною ціною

На нашому сайті купити квитки на автобус онлайн - легко, швидко та безпечно. Ціна на наші квитки для виїзду з Києва - середня по Україні, а порівняно з багатьма перевізниками - навіть нижча.

Замовлення квитків на автобус займає не більше 10-и хвилин, при цьому умови співпраці завжди взаємовигідні. Якщо виникають будь-які труднощі з бронюванням квитків або купівлею - телефонуйте за вказаними номерами телефонів, і ми відразу відгукнемося.

Купуйте онлайн квитки на автобус від нашої компанії у потрібному вам напрямку - і ми довеземо вас туди швидко, недорого та з комфортом!