Літо 2020: Київ - Затока

Ціна проїзду:   450 грн  /  дитини віком до 10 років – 400 грн

 

Дні виїздів з Києва в Затоку:          щоденно з    01 липня    по     31 серпня    включно

 

Година виїзду з Києва:    23.15                                    Година подачі автобуса на посадку:    23.00

Місце посадки пасажирів в Києві: біля останнього виходу з Метро Теремки-1 з правої сторони дороги, як виїжджати з Києва в сторону Одеси (див. фото).

Орієнтири:

- над виходом з підземного переходу велика буква М зеленого кольору;      

- вздовж усього тротуару тільки біля цього виходу є «карман» для зупинки автобусів, які їдуть в сторону Одеси;

- адреса для навігатора: проспект Академіка Глушкова, 22;

 

 

 

Година прибуття в Затоку:    07.30 

Місця висадки пасажирів в Затоці: на зупинках громадського транспорту на проміжку дороги від Кароліно-Бугазу (див. фото: карту) до розворотного кварталу біля залізничної станції Бугаз (кінцева!) в Затоці (див. фото).

 

Планові зупинки   та   Графік руху   автобуса вздовж дороги Київ – Одеса – Затока:

23.15 – відправлення від Метро Теремки-1

02.30 – зупинка на АЗС SOCAR, 223 км дороги Київ-Одеса, WC

05.30 – зупинка на АЗС SOCAR, 452 км дороги Київ-Одеса, WC

07.30 – прибуття (в`їзд) в Затоку

 

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Маршрут Київ Затока для літнього відпочинку

Маршрут Київ Затока - надзвичайно популярний в літній сезон, оскільки ,  з початком літньої пори, різко збільшується кількість бажаючих провести хоча б тиждень відпустки на морському узбережжі.

Затока - український туристичний курорт в Білгород-Дністровському районі Одеської області, з піщаними пляжами та розвиненою інфраструктурою. Він розташований між Дністровським лиманом і Чорним морем.

Наша "Компанія Автобус" пропонує пасажирські перевезення на море автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122 з Києва протягом усього літа та «оксамитового» сезону осені та за прийнятною вартістю проїзду, часто нижчою, аніж у інших перевізників.

Київ Затока: автобуси на море Неоплан-122

Наші комфортабельні автобуси Київ Затока довезуть вас на відпочинок у Затоку у вихідні дні або під час відпустки. Чиста екологія, привабливі пляжі, блакитне море, смачна їжа зроблять ваш відпочинок приємним та незабутнім. Поїздка до моря на автобусі - досить довга, при цьому сучасна оснащеність нашого транспорту, а також професіоналізм та знання доріг нашими водіями, що, в умовах стану українських доріг має неабияке значення, зроблять подорож швидкою і необтяжливою.

Їдемо автобусом на море на відпочинок у Затоці

Для бажаючих провести відпочинок в Україні влітку в Затоці та прилеглих до неї курортах із самостійним поселенням ми пропонуємо пасажирські перевезення Київ Затока з попередньою купівлею квитків онлайн на нашому сайті. Поїздки здійснюються двоповерховими туристичними автобусами Neoplan-122 за доступною ціною. Виїзд завжди з Києва, купівля квитка Київ Затока - онлайн, на сайті Компанії.

Автобус Київ Затока від нашої Компанії для 2-3-денних турів вихідного дня

Крім поїздок у відпустку на тижневий, десятиденний або двотижневий відпочинок влітку в Україні, на наших автобусах можна вирушити до моря на тур вихідного дня - з виїздом у четвер ввечері та поверненням додому в неділю ввечері або понеділок вранці. Кожен самостійно обирає автобусні рейси Київ Затока та бронює квитки. При цьому купити квитки на море на нашому сайті можна як із Києва в Затоку, так і в зворотному напрямку, що дуже зручно, швидко й безпечно. Це чудова можливість провести хоча б кілька днів біля моря, насолодитися чистим повітрям, морськими купаннями, сонячними променями.

Ми гарантуємо вашу безпечну доставку, потрібно тільки забронювати автобусні квитки в Затоку, а також підшукати відповідне місце для проживання. Це бюджетний варіант поїздки на море автобусом для сімей, студентів, закоханих, пенсіонерів і працюючих людей, бажаючих на кілька днів відірватися від родини та роботи, щоб «перезавантажитися» у новій приємній обстановці.

Кращий відпочинок у Затоці влітку

Відпочинок у Затоці з кожним роком стає все популярнішим. Причин для цього декілька. Розглянемо їх докладніше.

  1. Щорічно покращується інфраструктура селища, з'являються нові види розваг та вдосконалюється обслуговування.
  2. Порівняно із зарубіжними курортами, відпочинок у Затоці - бюджетний, що дуже вигідно для громадян України.
  3. Піщані пляжі та чисте море приваблюють все більше відпочиваючих.
  4. Море в Затоці набагато чистіше, ніж у самій Одесі.
  5. Ціни в селищі нижчі, ніж в Одесі.
  6. Наявність недорогого житла - ще один вагомий аргумент на користь вибору відпочинку в Затоці.

Купити квиток Київ Затока онлайн

На нашому сайті можна купити квиток Київ Затока на автобуси Неоплан-122. Купівля квитка в Затоку онлайн позбавить вас відвідування вокзалу, стояння в черзі, переживання з приводу його наявності. Купити квитки на нашому сайті можна не тільки на автобус на море з Києва в Затоку, але також на інші маршрути.

Усі учасники поїздки кожного автобуса на море за маршрутом Київ Затока від нашої Компанії автобусних пасажирських перевезень - застраховані.