Літо 2021: Київ - Коблево

Он-лайн купити квиток на автобус

Ціна проїзду в наших автобусах:   500 грн - доросла особа  /  450 грн - дитина віком до 10 років

 

Дні виїздів з Києва в Коблево в 2021 р.: кожен  четвер та кожна  субота з   01 липня  по  28 серпня   включно:

в липні: 01; 03; 08; 10; 15; 17; 22; 24; 29; 31

в серпні: 05; 07; 12; 14; 19; 21; 26; 28

 

Година виїзду з Києва - 23:45.  Подача автобуса на посадку - 23:30.

 

Місце посадки пасажирів в Києві: зупинка громадського транспорту біля виходу з Метро «Іподром» (проспект Академіка Глушкова, 8), напрямок – на Одесу (див. фото).

Орієнтири:

- виходити з Метро "Іподром" зі сторони Іподрому, пройти в напрямку мікрорайону Теремки-1  50 м до зупинки громадського транспорту;      

- поруч з зупинкою знаходиться АЗС "GLUSCO" (є туалет, мінімаркет);

- адреса для навігатора: проспект Академіка Глушкова, 8;

Година прибуття в Коблево:   08.00

Місця висадки пасажирів в Коблево:

08:00. На в`їзді в Коблево: вул. Нептуна, 3 (поряд з автовокзалом та аквапарком, див. фото, карту).

08:05. Поряд з перехрестям вулиць Перлова та Кишинівська (див. карту).

 

Графік руху та планові зупинки автобуса вздовж дороги Київ - Одеса - Коблево:

23.45 – відправлення від Метро Іподром

23:50 – зупинка на АЗС SOCAR на виїзді з Києва, WC

03.00 – зупинка на АЗС SOCAR, 223 км дороги Київ-Одеса, WC

06.00 – зупинка на АЗС SOCAR, 452 км дороги Київ-Одеса, WC

08.00 – прибуття (в`їзд) в Коблево

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Маршрут Київ Коблево для літнього відпочинку

Маршрут Київ Коблево - надзвичайно популярний в літній сезон, оскільки дуже багато бажаючих провести хоча б тиждень відпустки на морському узбережжі.

Коблево - український морський курорт-перлина, розташований на узбережжі Чорного моря між містами Одеса ( за 50 км ) і Миколаїв ( за 86 км ) та популярний не тільки серед вітчизняних відпочивальників, але й серед молдаван та білорусів.

Наше автотранспортне підприємство компанія АВТОБУС пропонує пасажирські перевезення на море двоповерховими автобусами міжнародного класу NEOPLAN-122 з Києва впродовж усього літа та «оксамитового» сезону осені та за прийнятною вартістю проїзду, часто нижчою, аніж у інших перевізників.

Київ Коблево: автобуси на море Неоплан-122

Наші комфортабельні автобуси Київ Коблево довезуть вас на відпочинок в Коблево у вихідні дні або під час відпустки. Чиста екологія, привабливі пляжі, блакитне море, смачна їжа зроблять ваш відпочинок приємним та незабутнім. Поїздка до моря на автобусі - досить довга, при цьому сучасна оснащеність нашого транспорту, а також професіоналізм водіїв зроблять подорож швидкою і необтяжливою.

Їдемо автобусом на море на відпочинок у Коблево

Для бажаючих провести відпочинок в Україні влітку в Коблево та прилеглих до нього курортах із самостійним поселенням ми пропонуємо пасажирські перевезення Київ Коблево з попередньою купівлею квитків онлайн на нашому сайті. Поїздки здійснюються двоповерховими туристичними автобусами Neoplan-122 за доступною ціною. Виїзди з Києва, онлайн купівля квитка Київ Коблево - на сайті нашої компанії.

Автобус Київ Коблево від нашої компанії: тур вихідного дня (пт+сб+нд) на море

Крім поїздок у відпустку на тижневий або двотижневий відпочинок влітку в Україні, на наших автобусах можна вирушити до моря на тур вихідного дня - з виїздом у четвер ввечері та поверненням додому в неділю ввечері або понеділок вранці. Це чудова можливість провести хоча б кілька днів біля моря, насолодитися чистим повітрям, морськими купаннями, сонячними променями.

Кожен самостійно обирає автобусні рейси Київ Коблево та купує квитки. При цьому купити квитки на море на нашому сайті можна як із Києва в Коблево, так і в зворотному напрямку, що дуже зручно й безпечно. Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі Вами 2 та більше місць в зворотньому напрямку.

Ми гарантуємо вашу безпечну доставку, потрібно тільки завчасно купити автобусні квитки в Коблево, а також підшукати відповідне місце для проживання. Це бюджетний варіант поїздки на море автобусом для сімей, студентів, закоханих, пенсіонерів і працюючих людей, бажаючих на кілька днів відірватися від родини та роботи, щоб «перезавантажитися» у новій обстановці.

Кращий відпочинок в Коблево влітку

Відпочинок в Коблево з кожним роком стає все популярнішим. Причин для цього декілька. Розглянемо їх докладніше.

  1. Щорічно покращується інфраструктура селища, з'являються нові види розваг та вдосконалюється обслуговування.
  2. Порівняно із зарубіжними курортами, відпочинок в Коблево - бюджетний, що дуже вигідно для громадян України.
  3. Піщані пляжі та чисте море приваблюють все більше відпочиваючих.
  4. Море в Коблево набагато чистіше, ніж у самій Одесі.
  5. Ціни в селищі нижчі, ніж в Одесі.
  6. Наявність недорогого житла - ще один вагомий аргумент на користь вибору відпочинку в Коблево.

Купити квиток Київ Коблево онлайн

На нашому сайті можна купити квиток Київ Коблево на автобуси Неоплан-122. Купівля квитка в Коблево онлайн позбавить вас відвідування вокзалу, стояння в черзі, переживання з приводу його наявності. Купити квитки на нашому сайті можна не тільки на автобус на море з Києва в Коблево, але також на інші маршрути.

Усі учасники поїздки автобуса на море за маршрутом Київ Коблево від нашої компанії автобусних пасажирських перевезень - застраховані.