Великдень 2021: Львів - Київ

Он-лайн купити квиток на автобус

До уваги потенційних пасажирів:

Дати виїздів на Великдень зі Львова до Києва в 2022 р. будуть вказані пізніше.

Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті.

Усім доброго здоровя та удачі! До зустрічі!

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - -  -  -  -  -  -  -  -

Зверніть увагу: Їдемо виключно за маршрутом Львів - Київ, без проїзду через міста Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, інші, без заїздів на автовокзали цих міст для додаткового підбору пасажирів. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, WOG або SOCAR.

 

Ціна проїзду:  450 грн - доросла особа  /  400 грн - дитина віком до 10 років

 

День виїзду:  _ _ _ _ _  2021 р.

 

Година виїзду зі Львова:  22:00

Година подачі автобуса на посадку:  21:40

 

Місця посадки пасажирів у Львові:

- біля магазину COLIN`S (початкова), поряд з Львівським оперним театром (див. фото).

- адреса для навігатора: вул. Городоцька, 2

 

До уваги пасажирів! За попередньої домовленості можлива посадка пасажирів на зупинках громадського транспорту вздовж проспекту В.Чорновола, вулиць Липинського та Богдана Хмельницького.

Дата прибуття в Київ:  _ _ _ _ _  2021 р.

Година прибуття в Київ:  06:30

 

Єдине місце висадки пасажирів в Києві:

 

- зупинка громадського транспорту поруч з виходом з Метро Житомирська , як вїжджати зі сторони Житомира в Київ (див. фото).

 

- адреса для навігатора: проспект Перемоги, 117

 

 

Графік руху  та  Планові зупинки  автобуса вздовж дороги Львів - Київ

22:00 – відправлення від магазину COLIN`S

22:20 – зупинка на АЗС ОККО, окружна м. Львів, 530 км дороги Київ-Чоп, WC

01:30 - зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне,  321 км дороги Київ-Чоп, WC

05:20 – зупинка на АЗС ОККО, с. Калинівка, 50 км дороги Київ-Чоп, WC

06:30 - прибуття в Київ до Метро Житомирська

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Великдень в Києві як незабутнє свято

Київ - центр ділового та культурного життя України. Це величезний мегаполіс, в якому розташовані промислові підприємства, культурні заклади, храми, музеї та торгові центри. Ми надаємо автобуси на Великдень для поїздок у Київ - провідати родичів чи відвідати старовинні храми, тому рекомендуємо купити квитки до Києва заздалегідь.

 

Квитки на автобуси Львів Київ онлайн

За маршрутом Львів Київ автобусні поїздки дуже популярні, оскільки багато жителів Львова хочуть відвідати столицю України як з особистими, так і робочими візитами. Крім того, постійно проходять екскурсії для студентів та учнів з Києва до Львова і назад, з навчальною та пізнавальною метою. Багато туристів з Європи їдуть до Києва також через Львів, тому купують квитки на автобус Львів Київ. Творчі люди - художники, антиквари, народні умільці та фотографи, також бажають у дні відпочинку на Великдень потрапити до Києва, щоб виставити свої роботи на Андріївському узвозі для показу й продажу, пофотографувати або помалювати з натури.

У сучасних пасажирів дуже затребувана купівля квитків на автобус з використанням онлайн-сервісів. Кожен обирає той інтернет-ресурс, який підходить за пропозиціями вартості квитка до Києва, точності маршруту, виду транспорту, умов поїздки, часу та місця відправлення. Наша онлай-платформа продажу квитків надає пасажирам можливість швидко придбати квиток онлайн на проїзд нашими сучасними автобусами Неоплан-122 будь-куди, в т.ч. за маршрутами Львів Київ та Київ Львів.

 

Купити квитки Львів Київ на нашому сайті

На нашому сайті можна купити квитки Львів Київ на Неоплан-122 - сучасний двоповерховий комфортабельний автобус, який технічно відповідає необхідним стандартам пасажирських перевезень. Ми розробили зручну систему пошуку маршруту і внесення особистих даних. Усі місця - вільні та зайняті - чітко видно, щоб кожен зміг вибрати одне або кілька місць в автобусі.

Купити квиток на автобус до Києва можна за 5-10 хвилин, перерахуємо також інші переваги покупки онлайн.

  1. Зручність.
  2. Швидкість.
  3. Великий вибір маршрутів.
  4. Наочність та самостійний вибір місць.
  5. Зручний спосіб оплати.
  6. Ціна квитка до Києва онлайн.
  7. Безпека процедури купівлі.
  8. Відсутність черги.

 

Поїздка автобусом до Києва зі Львова на Великдень

Поїздка автобусом до Києва зі Львова від нашої компанії на Великдень або у будь-який інший час принесе вам справжнє задоволення. Наші професійні водії довезуть вас швидко й безпечно. У дорозі ви зможете читати, дивитися відео, насолоджуватися краєвидами за вікном і просто відпочивати. Відкидні крісла підвищеної комфортабельності дозволяють робити це повною мірою.

Скориставшись нашими послугами хоча б раз, вам неодмінно захочеться звернутися до нас іще. А ми, в свою чергу, з радістю зустрінемо як нових, так і постійних пасажирів!