Великдень 2021: Ужгород, Мукачеве - Київ

Зверніть увагу: Їдемо виключно за маршрутом Ужгород, Мукачеве - Київ, без проїзду через міста Львів, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, інші, без заїздів на автовокзали цих міст для додаткового підбору пасажирів. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, WOG або SOCAR.

 

Ціна проїзду:

з Ужгорода:     750 грн  / дитини віком до 10 років – 700 грн

з Мукачеве:     700 грн  / дитини віком до 10 років – 650 грн

 

 

День виїзду:   _ _ _ _ _  2021 р.

 

Година виїзду з Ужгорода:    18.00                                 Година подачі автобуса на посадку:    17.30

 


Місця посадки пасажирів в Ужгороді:

- біля Закарпатського музичного театру(див. фото);

Адреса для навігатора: вул. Льва Толстого, 12;

- за попередньої домовленості можлива посадка пасажирів на зупинках громадського транспорту вздовж проспекту Свободи, вулиць Минайська та Карпатського Патруса, вздовж дороги від Розовки до виїзного кільця-зєднання з вул. Гагаріна;

 

Година виїзду від Мукачеве:  18.50

 

Місце посадки пасажирів в Мукачеве: плац біля ТЦ «Епіцентр» (див. фото);

 

- адреса для навігатора: вул. Лавківська, 1д;

 

 

 

 

Дата прибуття в Київ:    _ _ _ _ _  2021 р.

Година прибуття:   06.30 

Єдине місце висадки пасажирів в Києві: зупинка громадського транспорту поруч звиходом з Метро Житомирська , як вїжджати зі сторони Житомира в Київ (див. фото);

 

 

- адреса для навігатора: проспект Перемоги, 117;

 

Планові зупинки   та   Графік руху   автобуса вздовж траси Чоп - Київ

18.00 – відправлення з м. Ужгород

18.50 – відправлення від м. Мукачеве

23.00 - зупинка на АЗС ОККО, окружна м. Львів, 530 км дороги Київ-Чоп, WC

01.40 - зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне,  321 км дороги Київ-Чоп, WC

05.20 – зупинка на АЗС ОККО, с. Калинівка, 50 км дороги Київ-Чоп, WC

06.30 – прибуття до Метро Житомирська

 

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Поїздки на Великдень: Ужгород - Мукачево - Київ

Подорожуючи автобусом, людина економить сили та час. Наш онлайн-сервіс бронювання квитків на пасажирські перевезення в Київ з Ужгорода, Мукачева та інших міст України - зручний і швидкий. З його допомогою купівля квитків перетворилася на приємний та необтяжливий процес. При цьому купити квиток Мукачево Київ або Ужгород Київ онлайн вийде дешевше, ніж в касі автовокзалу. На нашому сайті також передбачені різні знижки й акції.

Квитки до Києва замовити онлайн

Завдяки нашому сервісу купівля квитків на автобус Мукачево Київ, а також за іншими напрямками, здійснюється за вигідною ціною. Наші автобуси до Києва Неоплан - 122 - чудовий сучасний транспорт, комфортабельний і безпечний. Квитки можна забронювати чи купити заздалегідь, а за їхньої наявності - і безпосередньо напередодні поїздки.

Пропонуємо поїздки Мукачево Київ

Київ, столиця України - одне з найгарніших українських міст. Це культурний, торговий та економічний центр країни. Розташування майже в центрі України дає можливість доїхати автобусом до Києва з різних міст.

Відстань Мукачево - Київ - 770 км. Якщо купити квитки до Києва на поїздку від нашої компанії, то ця дорога видасться вам ненудною й приємною.

Автобус Ужгород Київ для відвідування столиці України

Розташований на берегах величного Дніпра, Київ приваблює туристів з усіх куточків світу своєю архітектурою та безліччю історичних пам'яток. Храми, музеї, мости, фонтани, парки і сквери з розкішною зеленню - усе це прагнуть побачити гості столиці. Відпочинок на Великдень в Києві - чудовий варіант провести вихідні пізнавально та цікаво.

Відстань між Ужгородом і Києвом - 809 км. Наші сучасні автобуси на Великдень домчать вас до місця призначення з максимальним комфортом, тому час у дорозі мине дуже швидко.

Купити квитки до Києва на автобус Ужгород Київ

Наша компанія пропонує купити квитки Ужгород Київ онлайн, на сайті нашої компанії. Крім туристів, бажаючих відвідати столицю України на Великдень, нашими послугами можуть скористатися усі категорії пасажирів автобусних перевезень: групи дітей із супроводжуючими, бізнесмени, студенти та інші.

На нашому сайті можна купити квиток на автобус до Києва з будь-якого міста України. Великдень в Києві, з відвідуванням старовинних храмів та Великодніх богослужінь - подія, яка запам'ятається на все життя!