Гірськолижний сезон 2021 - 2022: Ясіня, Лазещина, Яблониця, Буковель, Поляниця, Татарів, Микуличин, Яремче - Київ

Он-лайн купити квиток на автобус

Зверніть увагу: Їдемо 2-поверховим автобусом Неоплан-122 за маршрутом Ясіня, Лазещина, Яблониця, Буковель, Поляниця, Татарів, Микуличин, Яремче - Київ без заїзду на автовокзали міст Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, інші для додаткового підбору пасажирів. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, WOG або SOCAR.

 

Ціна проїзду до Києва в наших автобусах:

з Ясіні, Лазещини, Яблониці:  800 грн - доросла особа  /  750 грн - дитина віком до 10 років

З Буковеля, Поляниці, Татарова, Микуличина:  750 грн - доросла особа  /  700 грн грн - дитина віком до 10 років

з Яремче:  700 грн - доросла особа  /  650 грн - дитина віком до 10 років

 

Дні виїздів з Ясині, ... , Буковеля, ..., Яремче в Київ:

кожні  четвер , неділю  та  понеділок  з 19 грудня (неділя) 2021 р.   по  17 березня (четвер) 2022 р. включно.

 

Година подачі автобуса на посадку в Ясіні:  15:45

 

Година виїзду з:

Ясіня

16:00

Місця посадки пасажирів: зупинки громадського транспорту та попередньо вказані пасажирами місця підбору (без порушень правил дорожнього руху та правил посадки-висадки пасажирів)

Лазещина

16:15

Яблониця

16:30

Буковель, Поляниця

17:05

Татарів

17:30

Микуличин

17:50

Яремче

18:15

 

Дата прибуття в Київ:

наступний день після дня виїзду з  Ясіні, Буковеля

 

Єдине місце висадки пасажирів в Києві:

 

- зупинка громадського транспорту поруч з виходом з Метро Житомирська , як в`їжджати зі сторони Житомира в Київ (див. фото);

 

 

- адреса для навігатора: проспект Перемоги, 117.

 

 

Зверніть увагу: В зв’язку з ремонтними роботами та незадовільним станом частини українських доріг ми користуємось єдиним прийнятним для проїзду великогабаритних автобусів маршрутом: Ясіня - ... - Буковель - ... - Микуличин - Яремче - м. Коломия - кільцева м. Івано-Франківськ - окружна м. Тернопіль - м. Кременець - окружна м. Дубно - окружна м. Рівне - окружна м. Нов.-Волинський - окружна м. Житомир - Київ.

 

Графік руху  та  Планові зупинки  автобуса вздовж дороги Ясіня - Київ

16:00 – відправлення з Ясіні

17:50 – відправлення з Микуличина

19:30 - зупинка на АЗС ОККО, м. Коломия, WC

22:50 – зупинка на АЗС ОККО, окружна м. Тернопіль, WC

02:00 – зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне,  321 км дороги Київ-Чоп, WC

05:20 – зупинка на АЗС ОККО, с. Калинівка, 50 км дороги Київ-Чоп, WC

06:30 – прибуття до Метро Житомирська

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Ясіня Київ, Буковель Київ - повернення додому після вдалого відпочинку

Аби спокійно насолоджуватись різними видами зимового відпочинку в Буковелі чи Ясіні, в Микуличині, Татарові, Поляниці, Яблуниці чи Лазещині, достатньо знати, що квитки на повернення автобусом в Київ у вас вже є. А отже - потрібно їх завчасно купити. Одночасно з купівлею квитка в гори ви можете придбати квиток у зворотному напрямку у нас на сайті і у вказаний день наш Неоплан-122 безпечно, комфортно та швидко поверне вас додому у вранішній час, щоб ви могли встигнути на роботу.