Золота осінь 2021: Автобус Ужгород, Мукачево - Київ

Он-лайн купити квиток на автобус

До уваги потенційних пасажирів:

Тимчасово виїзди з Ужгорода та Мукачево до Києва не здійснюємо.

Слідкуйте за повідомленнями на нашому сайті.

Усім доброго здоровя та удачі! До зустрічі!

-  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  -  - -  -  -  -  -  -  -  -

Зверніть увагу: Їдемо комфортабельним 2-поверховим автобусом Неоплан-122 виключно за маршрутом Ужгород, Мукачево - Київ, без проїзду через міста Львів, Рівне, Новоград-Волинський, Житомир, інші, без заїздів на автовокзали цих міст для додаткового підбору пасажирів. Зупинки робимо тільки на сучасних комплексах АЗС: OKKO, WOG або SOCAR.

 

Ціна проїзду:

з Ужгорода:  750 грн - доросла особа  /  700 грн - дитина віком до 10 років

з Мукачево:  700 грн - доросла особа  /  650 грн грн - дитина віком до 10 років

Знижка:  Якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі 2 та більше місць в зворотному напрямку.

 

День виїзду з Ужгорода:  02 січня (субота) 20 _ _ р.

Година виїзду з Ужгорода:  18:00

Година подачі автобуса на посадку:  17:30


Місця посадки пасажирів в Ужгороді:

- біля Закарпатського музичного театру (див. фото).

- дреса для навігатора: вул. Льва Толстого, 12

До уваги пасажирів! За попередньої домовленості можлива посадка пасажирів на зупинках громадського транспорту вздовж проспекту Свободи, вулиць Минайська та Карпатського Патруса, вздовж дороги від Розовки до виїзного кільця-зєднання з вул. Гагаріна.

 

Година виїзду з Мукачево:  18:50

 

Місце посадки пасажирів в Мукачево:

 

- плац біля ТЦ «Епіцентр» (див. фото).

 

- адреса для навігатора: вул. Лавківська, 1д

 

 

 

Дата прибуття в Київ:  03 січня (неділя) 20 _ _ р.

Година прибуття:  06:30 

 

Єдине місце висадки пасажирів в Києві:

 

- зупинка громадського транспорту поруч звиходом з Метро Житомирська , як вїжджати зі сторони Житомирав Київ (див. фото).

 

- адреса для навігатора: проспект Перемоги, 117

 

Графік руху  та  Планові зупинки  автобуса вздовж траси Київ-Чоп

18:00 – відправлення з м. Ужгород

18:50 – відправлення від м. Мукачево

23:00 - зупинка на АЗС ОККО, окружна м. Львів, 530 км дороги Київ-Чоп, WC

01:40 - зупинка на АЗС SOCAR, окружна м. Рівне,  321 км дороги Київ-Чоп, WC

05:20 – зупинка на АЗС ОККО, с. Калинівка, 50 км дороги Київ-Чоп, WC

06:30 – прибуття до Метро Житомирська

 

Он-лайн купити квиток на автобус
Консультації щоденно з 09.00 до 21.00 за тел.:
097 009 03 04

Поїздки на Новий рік та Різдво: Ужгород, Мукачево - Київ

Подорожуючи автобусом, людина економить сили та час. Наш онлайн-сервіс бронювання квитків на пасажирські перевезення в Київ з Ужгорода, Мукачева та інших міст України - зручний і швидкий. З його допомогою купівля квитків перетворилася на приємний та необтяжливий процес. При цьому купити квиток Мукачево Київ або Ужгород Київ онлайн вийде дешевше, ніж в касі автовокзалу. На нашому сайті також передбачені різні знижки й акції. Наприклад, якщо Ви оплатили 2 і більше посадкових місця в потрібному Вам напрямку, Вам надається знижка 10% при купівлі Вами 2 та більше місць в зворотньому напрямку.

Квитки до Києва придбати онлайн

Завдяки нашому сервісу купівля квитків на автобус Мукачево Київ, Ужгород Київ, а також за іншими напрямками, здійснюється за вигідною ціною. Наші автобуси до Києва Неоплан - 122 - чудовий сучасний транспорт, комфортабельний, надійний і безпечний. Квитки можна купити заздалегідь, а за їхньої наявності - і безпосередньо напередодні поїздки.

Пропонуємо поїздки Мукачево Київ на новорічні свята

Київ, столиця України - одне з найгарніших українських міст. Це культурний, торговий та економічний центр країни. Розташування майже в центрі України дає можливість доїхати автобусом до Києва з різних міст.

Відстань Мукачево - Київ - 770 км. Якщо купити квитки до Києва на поїздку від нашої компанії, то ця дорога видасться вам ненудною, приємною та швидкою.

Відвідати Київ на Новий рік чи на Різдво - мрія багатьох людей на планеті.

Автобус Ужгород Київ для відвідування столиці України

Розташований на берегах величного Дніпра, Київ приваблює туристів з усіх куточків світу своєю архітектурою та безліччю історичних пам'яток. Храми, музеї, мости, фонтани, парки і сквери з розкішною зеленню - усе це прагнуть побачити гості столиці. Бути під час новорічних свят в Києві - чудовий варіант провести їх феєрично.

Відстань між Ужгородом і Києвом - 809 км. Наші сучасні автобуси на Новий рік та Різдво домчать вас до місця призначення з максимальним комфортом, тому час у дорозі мине дуже швидко і необтяжливо.

Купити квитки до Києва на автобус Ужгород Київ

Наша компанія пропонує купити квитки Ужгород Київ онлайн, на сайті нашої компанії. Крім туристів, бажаючих відвідати столицю України на Новий рік чи Різдво, нашими послугами можуть скористатися усі категорії пасажирів автобусних перевезень: групи дітей із супроводжуючими, бізнесмени, студенти, пенсіонери та інші.

На нашому сайті можна купити квиток на автобус до Києва з будь-якого міста України. Проведені новорічні свята в Києві - подія, яка запам'ятається на все життя!